Finca Son Roig by Valentin Spain Mallorca Porreres
  • Min Reise
  • Skal vi ringe deg?
    Navn Etternavn
    Telefonnummer
    E-post
    Anropsdato
    Samtaletid
    Send_Callback
  • 23 96 68 99
Se alle bilder
Finca Son Roig by Valentin
Hotell
Vær oppmerksom på at vi ikke tilbyr guideservice på dette reisemålet!

Denne teksten er automatisk oversatt.

Uterestauranter, barer, bassenger og andre fasiliteter kan være stengt i lavsesongen. Åpningstider kan endres uten at Mixx Travel er infomert om dette.

Utenom høysesongen vil utvalget av underholdning, aktiviteter osv. være begrenset.

Spanske myndigheter krever inn en turistskatt på hotellopphold. Skatten varierer og avhenger av hotellets kategori (antall stjerner) og antall netter. Skatten må betales direkte til hotellet ved innsjekking. Vær oppmerksom på at Mixx Travels klassifisering av hoteller kan avvike fra den offisielle hotellklassifiseringen. I slike tilfeller er det den offisielle klassifiseringen som ligger til grunn for avgiftens størrelse.

Leilighetshotellet Finca Son Roig by Valentin ligger 4,3 km fra nærmeste barer og restauranter. Gamlebyen ligger rundt 4 km unna. Et supermarked og andre butikker finner du etter ca. 4 km. Det GPS-verifiserte hotellet har klimaanlegg, resepsjon, lobby, Wi-Fi, internettilgang, dusjer og garderober, førstehjelpsutstyr, parkeringsplasser (begrenset antall) og TV-stue med satellitt-TV. I uteområdet finner du en hage og et saltvannsbasseng som er sesongåpent, og hvor du kan låne solsenger og bassenghåndklær gratis. Du kan også slappe av utendørs på terrassen. Verdisaker kan oppbevares i hotellets safe. I tillegg er hotellet Finca Son Roig by Valentin videoovervåket 24 timer i døgnet. Hotellet har et bibliotek/lesesal for underholdningens skyld. Hotellet har også barnesenger for de aller yngste gjestene. Hotellet tilbyr også strykeservice. Strømforsyningen er 220 og 240 volt. Hvis du ønsker å utforske ferieregionen, kan du benytte deg av bilutleie i nærheten av hotellet. Hunder er de eneste kjæledyrene som er tillatt på hotellet (på forespørsel). For gjester på bryllupsreise har hotellet spesialtilbud som for eksempel spesielle bryllupsreisepakker. På hotellet er det stort fokus på bærekraft. Dette omfatter blant annet hotellets egne søppelkasser, såpe-, sjampo- og lotiondispensere, økologisk mat og økologiske måltider samt sentral klimaanlegg på rommene. Du kan betale med Euro/Master Card og Visa. Hotellet er tilrettelagt for rullestolbrukere på grunn av de barrierefrie fasilitetene, som for eksempel barrierefrie innganger og rom som er tilgjengelige for rullestolbrukere. Forpleining Hotellet tilbyr halvpensjon og kun frokost. Frokosten serveres fra buffé. Lunsjen serveres à la carte med forretter, salater og desserter. Middagen serveres som et fast måltid eller à la carte med forretter, salater og desserter. Halvpensjon inkluderer frokost og lunsj. Hotellet har en bufférestaurant med terrasse (middelhavsretter, kalorireduserte, glutenfrie og vegetariske retter), en bar, kafeteriaen og bassengbaren. Hotellets drikkemeny inkluderer vann, brus, kaffe og te, øl og vin. Til middag blir gjestene bedt om å bruke passende klær i restauranten. Avstander;

Bussholdeplass: ca. 3,7 km.

Fritid For syklister er det sykkelutleie. Hotellet har også et spillrom for voksne. Tilleggsinformasjon Hotellet har totalt 15 rom. Større grupper av unge under 25 år er ikke tillatt på dette hotellet, da dette er et hotell spesielt for familier. Hotellet er tilrettelagt for homofile. Hotellpersonalet snakker engelsk, tysk og spansk.
Bestill drømmereisen her
Kun Hotell
Fly + Hotell
Fra
Ankomstflyplass
Dato
Dager
Antall passasjerer
2
Voksen
Barn
0-12 År
Vennligst oppgi barnas alder fra yngst til eldst.
1.Barn Alder
2.Barn Alder
3.Barn Alder
4.Barn Alder
5.Barn Alder
OK
Legg til rom