Vær oppmerksom på at vi ikke tilbyr guideservice på dette reisemålet!
Denne teksten er automatisk oversatt.
Uterestauranter, barer, bassenger og andre fasiliteter kan være stengt i lavsesongen. Åpningstider kan endres uten at Mixx Travel er infomert om dette.
Utenom høysesongen vil utvalget av underholdning, aktiviteter osv. være begrenset.
Spanske myndigheter krever inn en turistskatt på hotellopphold. Skatten varierer og avhenger av hotellets kategori (antall stjerner) og antall netter. Skatten må betales direkte til hotellet ved innsjekking. Vær oppmerksom på at Mixx Travels klassifisering av hoteller kan avvike fra den offisielle hotellklassifiseringen. I slike tilfeller er det den offisielle klassifiseringen som ligger til grunn for avgiftens størrelse.
HOTEL GHT MARITIM ligger ca. 50 m fra en strand. De nærmeste restaurantene og barene kan nås på noen få minutter til fots. Byens sentrum ligger bare ca. 200 m unna. De nærmeste butikkene ligger ca. 300 m unna, og et supermarked ligger ca. 200 m unna. I nærheten finner du et diskotek som tilbyr underholdning i høysesongen. Hotellet har klimaanlegg, døgnåpen resepsjon, Wi-Fi, heis, boblebad, parkeringsplasser (mot betaling) og TV-stue. På utendørsområdet finner du et oppvarmet basseng (åpent hele året) med gratis solsenger. For barn finnes det også et barnebasseng. Du kan også slappe av utendørs på bygningens takterrasse. Du kan oppbevare verdisakene dine i safen (ekstra avgift) og bagasjen din i hotellets bagasjeoppbevaring. Hotellet har et bibliotek/lesesal for underholdningens skyld. For de aller minste gjestene kan vi også tilby barnesenger. Ved behov kan du kontakte legesenteret (mot betaling). Hvis du ønsker å utforske ferieregionen, kan du benytte deg av bilutleie i nærheten av hotellet (mot betaling). På grunn av sine barrierefrie fasiliteter er hotellet også egnet for rullestolbrukere. Forpleining Hotellet tilbyr frokostbuffé. Lunsj og middag serveres også fra buffé. For måltidene er det en restaurant (glutenfrie og vegetariske retter) og kafeteriaen. Avstander;
Flyplass: ca. 70 km
Togstasjon: ca. 1,5 km
For å holde formen ved like på ferien er det et treningsstudio som gjestene kan benytte. Du har også mulighet til å spille biljard. For syklister er det sykkelutleie (ekstra avgift). En badstue (ekstra avgift) venter på deg i spaavdelingen. Hotellet tilbyr også massasjer (ekstra avgift). Barna kan bli passet på i hotellets egen miniklubb. Tilleggsinformasjon Hotellet har totalt 162 rom.