Mariscal IV-V Gestaltur Spain Costa Blanca Benidorm
  • Min Reise
  • Skal vi ringe deg?
    Navn Etternavn
    Telefonnummer
    E-post
    Anropsdato
    Samtaletid
    Send_Callback
  • 23 96 68 99
Se alle bilder
Mariscal IV-V Gestaltur
Hotell
Vær oppmerksom på at vi ikke tilbyr guideservice på dette reisemålet!

Denne teksten er automatisk oversatt.

Uterestauranter, barer, bassenger og andre fasiliteter kan være stengt i lavsesongen. Åpningstider kan endres uten at Mixx Travel er infomert om dette.

Utenom høysesongen vil utvalget av underholdning, aktiviteter osv. være begrenset.

Spanske myndigheter krever inn en turistskatt på hotellopphold. Skatten varierer og avhenger av hotellets kategori (antall stjerner) og antall netter. Skatten må betales direkte til hotellet ved innsjekking. Vær oppmerksom på at Mixx Travels klassifisering av hoteller kan avvike fra den offisielle hotellklassifiseringen. I slike tilfeller er det den offisielle klassifiseringen som ligger til grunn for avgiftens størrelse.

Dette leilighetskomplekset ligger i nærheten av Levante-stranden. Bare 300 meter unna finner du et stort utvalg av restauranter, barer og butikker, samt en holdeplass for offentlig transport. Leilighetene har soverom med 2 enkeltsenger og sovesofa i stuen, bad med badekar og fullt utstyrt kjøkken med keramisk kokeplate og stekeovn. I stuen er det TV (kun spanske kanaler). Alle leilighetene har terrasse, noen av dem er innglasset. Komplekset har et utendørsbasseng (sesongåpent fra 15.06. til 15.09.) for voksne og barn og en terrasse for soling. Nøkkelhenting på: Fincas Benidorm (23, Madrid Avenue) NØKKELHENTINGSTIDER: MANDAG TIL FREDAG FRA 16:00 TIL 19:00 og lørdager fra 11:30 til 13:00. Utenfor Fincas Benidorms åpningstider vil nøkler bli hentet: På DON GREGORIO APARTMENTS (8, Roma Avenue) mandag til fredag fra kl. 20.00 til 15.30. LØRDAGER, SØNDAGER OG HELLIGDAGER: Aptos DON GREGORIO Fra kl. 16:30 - 03:30. Gjestene må fremvise identitetskort eller pass for gjester over 14 år. Depositumet må betales med bankkort: Visa eller Mastercard. MAESTRO-kort er ikke gyldige. Det vil bli foretatt en forhåndsautorisasjon. Beløpet vil være mellom € 200 og € 250. Pengene vil bli låst opp maksimalt en uke etter utsjekking, så lenge kunden har forlatt boligen i samme stand som da den ble levert, har returnert alle nøkler, TV-tilbehør eller annet og har overholdt reglene for god oppførsel. DET ER IKKE TILLATT Å BETALE DEPOSITUMET I KONTANTER. Hvis depositumet ikke kan betales med kort, vil kunden ikke få tilgang til leiligheten, og kostnaden for reservasjonen vil være 100 %.
Bestill drømmereisen her
Kun Hotell
Fly + Hotell
Fra
Ankomstflyplass
Dato
Dager
Antall passasjerer
2
Voksen
Barn
0-12 År
Vennligst oppgi barnas alder fra yngst til eldst.
1.Barn Alder
2.Barn Alder
3.Barn Alder
4.Barn Alder
5.Barn Alder
OK
Legg til rom